zde se nacházíte:
Úvod > Články

Aputure Amaran AL-MW - COB

16.04.2019

Nejjasnější a nejrobustnější mini voděodolné LED světlo v sortimentu firmy Aputure.

Nejjasnější a nejrobustnější mini LED světlo v sortimentu firmy Aputure. Vyznačuje se skvělým světelným výkonem 6000 lx (2x více než u MX), dále 5 vestavěnými světelnými efekty, výdrží baterie až 24 hod non-stop a kompaktní kovovou konstrukcí, přičemž odolá až 10metrové hloubce vody - MW je nejvýkonnější svítidlo kapesní velikosti, ať už se s ním vydáte kamkoliv.

Jasnější než dosud

AL-MW je nejjasnější a nejrobustnější mini LED světlo v sortimentu firmy Aputure. Vyznačuje se skvělým světelným výkonem 6000 lx (2x více než u MX), dále 5 vestavěnými světelnými efekty, výdrží baterie až 24 hod non-stop a kompaktní kovovou konstrukcí, přičemž odolá až 10metrové hloubce vody - MW je nejvýkonnější svítidlo kapesní velikosti, ať už se s ním vydáte kamkoliv.

Nejpokročilejší LED technologie

Technologické možnosti LED ještě nikdy nebyly tak propracované. AL-MW je první LED svítidlo kapesní velikosti, které používá stejnou COB technologii, kterou se pyšní Aputure 300d. To umožňuje svítidlu MW nejen zůstat extrémně malé, ale zároveň také vměstnat do sebe dvojnásobek výkonu svítidla MX.

Skvělá barevná věrnost

AL-MW dodržuje zavedenou tradici firmy Aputure výroby svítidel s dokonalou barevnou věrností, která se honosí fantastickými hodnotami CRI a TLCI: 95+.

Vodotěsná konstrukce

AL-MW má krytí IP68, je prachotěsné a vodotěsné až do hloubky 10 m. To znamená, že MW může posloužit nejen pro exteriérové svícení, ale také je lze použít jako potápěčské svítidlo.

Non-STOP výdrž baterie

Díky vestavěné lithium-iontové 3800 mAh baterii vydrží MW 80 minut nepřetržitého provozu na maximální výkon a 24 hodin na minimální.

Filmové světelné efekty

AL-MW má 5 předprogramovaných vestavěných speciálních světelných efektů: Paparazzi, Lightning, TV, Fireworks a Faulty Bulb

Nasazovací difuzor

Svítidlo MW je vybaveno držákem gelových filtrů a řadou CTO a CTB (Oranžových a modrých) filtrů zahrnující full CTO, 1/2 CTO, 1/4 CTO, full CTB, 1/2 CTB a 1/4 CTB. V příslušenství nechybí ani difuzní frost filtr 1,5 a silikonový difuzní filtr 2,5. AL-MW je skutečně špičkové mini svítidlo, které vrací tvořivost zpět do Vašich rukou.